طرح‌های تخفیفی ابرسازه‌های تفریحی اصفهان به مناسبت روز معلم
  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1402
  • 410
  • 0
طرح‌های تخفیفی ابرسازه‌های تفریحی اصفهان به مناسبت روز معلم
طرح‌های تخفیفی ابرسازه‌های تفریحی اصفهان به مناسبت روز معلم

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: در آستانه روز گرامیداشت مقام معلم اماکن تفریحی و گردشگری تحت مدیریت شرکت توسعه سیاحتی سپاهان با طرح‌های تخفیفی ویژه ابرسازه‌ها میزبان معلمان، فرهنگیان و خانواده معزز آموزش‌وپرورش استان اصفهان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت درخصوص طرح‌های تخفیفی ویژه در نظر گرفته شده به مناسبت روز معلم در ابرسازه‌های تفریحی اصفهان اظهارداشت: گرامیداشت مناسبت‌های قابل افتخار و مورد توجه در طول سال و تلاش بر تکریم فعالان این عرصه‌ها جزء جدانشدنی اقدامات شرکت توسعه سیاحتی سپاهان به حساب می‌آید، که اکنون متناسب با این موضوع در آستانه گرامیداشت روز معلم و این قشر تلاشگر قرار داریم.

وی افزود: مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، معلمان، فرهنگیان و کارکنان خدوم آموزش‌وپرورش می‌توانند به مناسبت هفته معلم با ارائه کارت پرسنلی آموزش‌وپرورش خود با حضور در ابرسازه‌های تله‌کابین صفه و تله‌سی‌یژ ناژوان از تخفیف 40 درصدی این مراکز از روز سه‌شنبه، 12 الی دوشنبه 18 اردیبهشت 1402 بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به ارائه خدمات و طرح تخفیفی به فرهنگیان و معلمان در تاریخ مذکور در مجموعه شهر رویاها بیان کرد: همچنین معلمان و کارکنان آموزش‌وپرورش و خانواده‌های آنها می‌توانند با ارائه کارت پرسنلی خود در مجموعه تفریحی و بازی شهر رویاها برحسب مبلغ خرید، 40 درصد شارژ رایگان ویژه استفاده از بازی‌های شهر رویاها استفاده کنند.

وی تصریح کرد: به همین مناسبت مدارس می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه خود از اماکن تفریحی شرکت توسعه سیاحتی سپاهان، تله‌کابین صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و مجموعه شهر رویاها از طرح تخفیف 40 درصدی ویژه اردوهای دانش‌آموزی و مدارس بهره‌مند شوند.

ساکت ادامه داد: مجتمع گردشگری صفه، در ایام هفته از ساعت 15 الی 24 و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 صبح الی 24 با ظرفیت‌های مختلف بازی، غذایی و گردشگری میزبان گردشگران عزیز است، همچنین ابرسازه تفریحی تله‌سی‌یژ ناژوان در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 صبح الی غروب آفتاب پذیران شهروندان اصفهانی و گردشگران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه تفریحی شهر رویاها با دارا بودن بیش از 20 بازی روباز، چند سینمای چندبعدی و بیش از 70 بازی رایانه‌ای و همچنین ظرفیت‌ گذرهای غذایی و گردشگری در مدت زمانی اعلام شده از ساعت 16 الی 24 میزبان علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر