ساعات کاری
ساعات کاری مجموعه های تفریحی گردشگری زیرمجموعه شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی فرهنگی و ورزشی سپاهان
1398/9/23    
بازدید: 270
🕰 تغییر ساعت کار مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه گردشگری سپاهان (شهرداری اصفهان)
🔰 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان از تغییر ساعت کار زیرمجموعه‌های گردشگری شهرداری اصفهان از اول آبان ماه تا ۲۰ اسفندماه سال جاری خبر داد.
🔰 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان افزود: این شرکت در حال تدوین سند استراتژی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت با هدف توسعه مجتمع‌های گردشگری در بخش‌های مختلف است.
🔰 وی با اشاره به ساعت کار زیرمجموعه‌های گردشگری خود از اول آبان ماه تا ۲۰ اسفندماه ۹۸، گفت:ساعت کاری شهر رویاها از روز یکم آبان‌ماه ۹۸ تا ۲۰ اسفندماه ۹۸ روزهای شنبه تا سه‌شنبه ویژه‌ اردوها خواهد بود و روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ و روزهای جمعه وروزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۳ پذیرای شهروندان است که این زمان تا ساعت ۲۴ نیز قابل تمدید خواهد بود
🔰 وی ادامه داد: ساعت فعالیت تله‌کابین صفه شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ در نظر گرفته شده است، پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۲۴ خواهد بود.
🔰 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان افزود: ساعت کار سالن‌های بولینگ و بیلیارد صفه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ خواهد بود، پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۲۴ در اختیار شهروندان است.
🔰وی با بیان اینکه از اول آبان‌ماه تا ۲۰ اسفندماه سال جاری ساعت کار تله‌سی‌یژ ناژوان همه روزهای هفته از ساعت ۱۱ صبح تا غروب آفتاب خواهد بود، گفت: زیپ‌لاین و پل معلق صفه، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ و روزهای پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ آماده پذیرش شهروندان و گردشگران است.
🔰 معینی اظهار کرد: کارتینگ رویاها روزهای شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ و روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه، جمعه و روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۲۳ در اختیار شهروندان و مسافران است.
ساعات کاری مجموعه های تفریحی
.
ساعات کاری مجموعه های تفریحی