ساعات کاری
ساعات کاری مجموعه های تفریحی گردشگری زیرمجموعه شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی فرهنگی و ورزشی سپاهان
1399/4/3    
بازدید: 1075
🌎 شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) ساعت کار زیرمجموعه‌های گردشگری خود را  در تابستان ۹۹ اعلام کرد.
 
 

🕙 به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (شهرداری اصفهان)، ساعت فعالیت تله‌کابین صفه از تابستان ۱۳۹۹ همه روزه از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲:۰۰ در نظر گرفته شده، ساعت شروع به کار در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰:۰۰ صبح و روزهای شنبه تعطیل است.

🕙 بر اساس این گزارش، بولینگ صفه تمامی روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴:۰۰ و بیلیارد صفه نیز تمامی روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴:۰۰ در اختیار شهروندان است و ساعت شروع به کار بولینگ و بیلیارد صفه در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰:۰۰ صبح است.

🕙 زیپ‌لاین و پل معلق صفه نیز یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲:۰۰ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰:۰۰ صبح پذیرای شهروندان است، هم‌چنین شهربازی و سینما هفت‌بُعدی صفه همه‌روزه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ آماده پذیرش شهروندان و گردشگران است.

🕙 ساعت کار تله‌سی‌یژ ناژوان یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۱:۰۰ و در روزهای تعطیل صبح‌ها از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۱:۰۰ خواهد بود.

🕙 شهر رویاها در تابستان ۱۳۹۹ تمام روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴:۰۰  پذیرای شهروندان خواهد بود.

📌 همه‌ی مجموعه‌های تفریحی فوق شنبه‌ها تعطیل است.