ساعات کاری
ساعات کاری مجموعه های تفریحی گردشگری زیرمجموعه شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی فرهنگی و ورزشی سپاهان
1399/4/3    
بازدید: 528

شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) ساعت کار زیرمجموعه‌های گردشگری خود را از ۱ تیرماه ۹۹ تا پایان تابستان ۹۹ اعلام کرد.

🕙 به گزارش ایمنا و بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی ورزشی سپاهان، ساعت فعالیت تله کابین صفه از تابستان ۱۳۹۹ همه روزه از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲ در نظر گرفته شده و ساعت شروع به کار در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح است و روزهای شنبه تعطیل است.
🕙 بر اساس این گزارش، بولینگ صفه تمامی روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴ و بیلیارد صفه نیز تمامی روزهای هفته به جز شنبه ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴ در اختیار شهروندان است و ساعت شروع به کار بولینگ و بیلیارد صفه در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح  است.
🕙 زیپ‌لاین و پل معلق صفه نیز همه روزه به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۰ صبح پذیرای شهروندان است، هم‌چنین شهربازی و سینما هفت‌بُعدی صفه همه‌روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ آماده پذیرش شهروندان و گردشگران است
🕙ساعت کار تله‌سی‌یژ ناژوان تمامی روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ و در روزهای تعطیل صبح‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ خواهد بود.
🕙شهر رویاها در تابستان ۱۳۹۹ تمام روزهای هفته به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۴ پذیرای شهروندان خواهد بود