مجتمع بزرگ گردشگری صفه نورانی شد
  • شنبه 5 فروردین 1402
  • 420
  • 0
مجتمع بزرگ گردشگری صفه نورانی شد
مجتمع بزرگ گردشگری صفه نورانی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت در خصوص سازه‌های نوری مجتمع بزرگ گردشگری صفه اظهار داشت: در این مجموعه بیش از 150 سازه نوری به منظور زیباسازی محوطه ساخته و نصب شده است.

وی ادامه داد: از جمله سازه‌های نوری، تونل نوری نصب شده در مقابل مجموعه بولینگ صفه است که این المان با همکاری شرکت دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری مستقیم شرکت توسعه سیاحتی سپاهان و توسط همکاران فنی این شرکت انجام شده است.

 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان بیان کرد: از دیگر سازه‌ها، ریسه‌های آویز سقف تله‌کابین صفه است که تمامی فرایند نصب و سایر اقدامات تخصصی و برقی آن توسط پرسنل شرکت صورت پذیرفته که نمای جذابی از سقف تله‌کابین صفه به نمایش گذاشته است. همچنین لوسترهای تزئینی داخل بلوار اصلی مجموعه از دیگر سازه‌های نصب شده است.

وی تصریح کرد: همچنین از دیگر سازه‌های نوری می‌توان به گوی‌ها رنگی و نوری زیر پل چوبی واقع در آب‌نمای مجتمع گردشگری صفه اشاره کرد که تمامی فرایند تولید و بهره‌برداری از آن توسط کارکنان فنی شرکت انجام شده است.

ساکت  ادامه داد: نصب و جانمایی بیش از 60 پایه چراغ پایه کوتاه، بیش از 20 چراغ پایه بلند در محوطه چمنی مجموعه و نورپردازی درختان محوطه کوهستانی مجتمع گردشگری صفه به طول 1800 متر مربع از جمله دیگر اقدامات ویژه در حوزه نورپردازی و زیباسازی مجموعه است.

وی پیرامون تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: در راستای هوشمندسازی مجموعه با چند شرکت دانش‌بنیان مذاکره شد و پس از آن با برگزیده شدن یک شرکت نصبت به نصب و راه‌اندازی المان‌های تونل نوری، لوسترهای بلوار و ریسه‌های تله‌کابین صفه وارد همکاری شدیم.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به توجه به مصرف بهینه انرژی در استقرار این سازه‌های نوری گفت: برای این سازه‌های نوری از ال‌ای‌دی‌هایی بسیار کم‌مصرف استفاده شده که تنها یک هزارم وات مصرف دارند و مصرف را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهند.

انتهای پیام

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر