ظرفیت‌های بالقوه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان در دوره مدیریت جدید بالفعل شد
  • چهارشنبه 2 فروردین 1402
  • 236
  • 0
ظرفیت‌های بالقوه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان در دوره مدیریت جدید بالفعل شد
ظرفیت‌های بالقوه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان در دوره مدیریت جدید بالفعل شد

 به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، مهندس محمد نورصالحی در بازدید از مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان اظهار داشت: مجموعه صفه از گذشته منطقه پرظرفیتی برای گذراندن اوقات فراغت مردم و استفاده از این فضا برای نشاط و تفریح سالم بوده است.

وی با بیان اینکه به لطف خدا و با استقرار مدیریت و هئیت مدیره جدید از این ظرفیت‌ها خیلی بهتر از قبل استفاده شده است، ادامه داد: فضایی که واقعا ظرفیت داشت که مردم بتوانند در آن حضور بیشتری داشته باشند احیا شده که این رویکرد مثبتی است.

رئیس شورای اسلامی شهر بیان کرد: در بازدید یکی دو ساعته از مجتمع گردشگری صفه مشخص شد که محیط با نشاطی برای مردم ایجاد شده است و البته ظرفیت توسعه بیشتر و اضافه شدن به مجموعه همچنان وجود دارد که در این خصوص ظرفیت حضور و دسترسی مردم درنظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه در کل سیاست مدیریت جدید در این دوره توسعه فضای تفریحی سرگرمی و نشاط سالم مردم است،  تصریح کرد: در بودجه 1402 نیز ارقام خیلی خوبی به این بخش اختصاص داده شد که تقریبا در تمام ادوار گذشته شهرداری سابقه نداشته است.

مهندس نورصالحی با اشاره به ارتقای 20 برابری بودجه گردشگری گفت: بودجه افزایش یافت چون نیاز مردم بود. ما خواستیم ظرفیت‌های جدید در مجموعه صفه شناسایی و مستقر شود. همچنین در مجموعه‌های متعلق به شهر و شهرداری مانند کوه نخودی در شرق اصفهان، ناژوان، صفه و مکان‌های دیگر ظرفیت سنجی و این قبیل اقدامات در آن انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان ظرفیت‌های بالقوه‌ای داشت که در دوره مدیریت جدید تبدیل به ظرفیت‌های بالفعل شد و این نشان می‌دهد اگر ما عرصه‌های تفریحی شهر را در اختیار این مجموعه قرار دهیم و امکانات نیز در اختیار آنها بگذاریم در محدوده ظرفیت‌های مُجازی که در شهر هست امکان استقبال بهتری وجود دارد و این رویکرد جدید مدیریت شهری است.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به شعار "با هم بهتریم" گفت: شعار خوب و خلاقانه‌ای انتخاب شده که مبنای آن گذراندن اوقات فراغت خانواده با همدیگر بوده و این در ارتقای فرهنگی شهروندان موثر است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر