ورود بزرگ‌ترین محموله بازی‌های رایانه‌ای به اصفهان
  • سه شنبه 1 اسفند 1402
  • 212
  • 0
ورود بزرگ‌ترین محموله بازی‌های رایانه‌ای به اصفهان
ورود بزرگ‌ترین محموله بازی‌های رایانه‌ای به اصفهان

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت، با اشاره به اینکه بخش اعظم بازی‌های در مجموعه بزرگ شهر رویاها ویژه بزرگسالان است، اظهار داشت: ارزیابی‌ها و نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان داد که مجموعه شهر رویاها  نیاز به مجموعه سرپوشیده‌ای دارد که در تمام فصول، به تمام سنین به ویژه کودکان و نوجوانان خدمات ارائه دهد.

وی با بیان اینکه جلسات متعددی با تعدادی از کارآفرینان سراسر کشور در این خصوص برگزار شد، تصریح کرد: در نهایت سرمایه‌گذار منتخب تعداد 70 بازی با سرمایه‌ای بیش از 300 میلیارد ریال وارد شهر رویاها و مستقر کرده است.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان ادامه داد: شرکت شهربازی سازان طلایی متعهد شده است در نیمه نخست 1402 در خارج از محوطه امکاناتی نظیر پیست بزرگ ماشین کوبنده و تجهیزات تابستانی برای کودکان نیز اضافه کند.

وی گفت: این شرکت در رویکردهای عملیاتی آتی خود به دنبال تأسیس کافی‌شاپ، ایستگاه گریم کودک و خانه برگزاری تولد نیز است

ساکت با اشاره به تعداد پرسنل مشغول به فعالیت در این بخش از شهر رویاها خاطرنشان کرد: در سالن سرپوشیده مجموعه، 17 پرسنل ثابت مشغول به کار  هستند که 90 درصد این افراد را خانم‌ها تشکیل می‌دهند و علت آن علاقه‌مندی شرکت به افزایش نرخ مشارکت و اشتغال خانم‌ها و ایجاد ارتباط بهینه با کودکان است.

وی افزود: در این زمینه با کمیته امداد امام خمینی نیز مذاکراتی صورت گرفته است و شرکت توسعه اولویت خود را جذب نیرو از اعضای کمیته امداد قرار داده است.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به ظرفیت خدمات‌رسانی مجموعه فان پلکس یا بازی‌های رایانه‌ای خاطرنشان کرد: این مجموعه روزانه ظرفیت ارائه خدمات به 120 نفر به طور همزمان را دارد همچنین حداقل روزانه 1200 نفر می‌توانند از این مجموعه استفاده و بهره برداری داشته باشند.

وی گفت: شرکت شهربازی سازان طلایی تاکنون در 300 نقطه از ایران شهربازی‌هایی را تاسیس کرده و به عنوان شرکت دانش‌بنیان در حوزه تولید دستگاه‌های تفریحی شناخته می شود.

ساکت با بیان اینکه در فاز نخست یکی از رویکردهای کلان شرکت توسعه حمایت از سرمایه‌گذاری و مردم سپاری پروژه‌های تفریحی است، تصریح کرد: در همین راستا این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان سرمایه‌گذاری در این حوزه را عهده‌دار شده که علاوه بر کاهش هزینه‌های شرکت به رشد درامدی مجموعه شرکت کمک می‌کند و از طرفی ضمن به روز رسانی بازی‌ها و ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی زمینه‌ساز ارائه خدمات بهینه به کودکان را هم فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: از دیگر برنامه‌هایی که مورد توجه بوده پیگیری هویت بومی و فرهنگی کودکان است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در آینده‌ای نزدیک امکان ارائه خدمات فرهنگی را به مدارس و مهدکودک‌ها فراهم می‌شود و بنا بر آن داریم تا فضاهایی به منظور ظرفیت‌هایی برای معرفی فرهنگ ایرانی اسلامی تعریف و اختصاص دهیم.

 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: فاز دوم این مجموعه در ابتدای سال 1402 به مرور تکمیل می‌شود که سایر فازهای آن نیز در دست برنامه‌ریزی و توسعه قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر