رکورد حضور اردوهای دانش‌آموزی در شهر رویاها شکست/ حضور بیش از 2000 دانش‌آموز به طور همزمان در یک روز
  • یک شنبه 14 اسفند 1401
  • 344
  • 0
رکورد حضور اردوهای دانش‌آموزی در شهر رویاها شکست/ حضور بیش از 2000 دانش‌آموز به طور همزمان در یک روز
رکورد حضور اردوهای دانش‌آموزی در شهر رویاها شکست/ حضور بیش از 2000 دانش‌آموز به طور همزمان در یک روز

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: با نزدیک شدن به سال جدید و مساعد شدن شرایط آب‌وهوایی، رکورد حضور اردوهای دانش‌آموزی در شهربازی شهر رویاها با میزبانی بیش از 2000 نفر از دانش‌آموزان به طور همزمان در یک روز شکست.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت، درخصوص استقبال اردوهای دانش‌آموزی از مجموعه شهر رویاها اظهارداشت: شاید بتوان گفت که مجموعه شهر رویاها یکی از بزرگترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری کلانشهر و استان اصفهان محسوب می‌شود که در این راستا می‌تواند میزبان جمع‌کثیری از گردشگران و علاقه‌مندان به عرصه تفریح و گردشگری باشد.

وی با اشاره به استقبال از حضور اردوهای دانش‌آموزی و سازمانی در مجموعه شهر رویاها افزود: اکنون با مساعد شدن وضعیت آب‌وهوایی و تعامل سازنده شرکت توسعه سیاحتی سپاهان با اداره‌کل آموزش و پرورش به منظور میزبانی شایسته از فرهنگیان و دانش‌آموزان در این ظرفیت تفریحی، از حضور مدارس، فرهنگیان و سازمان‌ها برای فراهم‌سازی بستر مناسب تفریحی استقبال می‌کند.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: با استقبال اردوهای دانش‌آموزی شاهد حضور بیش از 2 هزار دانش‌آموز از مدارس مختلف به طور همزمان در یک روز در مجموعه شهر رویاها بودیم که این عدد رکورد روزانه حضور اردوهای دانش‌آموزی در مجموعه شهر رویاها را شکست.

وی با بیان آنکه این عدد در مقایسه با بیشترین میزان استقبال در 5 سال گذشته که 1200 نفر بود، قابل توجه است، گفت: همچنین در پایان بهمن 1401، بیش از 1500 دانش‌آموز در یک روز میهمان شهربازی شهر رویاها بودند که این عدد در مقایسه با سال‌های گذشته قابل توجه است.

ساکت تصریح کرد: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان در عرصه کاهش آسیب‌ها و بحران‌های اجتماعی نسبت به بهره‌مندی موثر مدارس و دانش‌آموزان گام برداشته و برای تسهیل شرایط به منظور برگزاری اردوهای دانش‌آموزی تلاش و همراهی لازم خود با ارگان‌ها و مدارس مختلف را اعلام می‌دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر