آغاز عملیات اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان تله‌سی‌یژ ناژوان
  • دوشنبه 26 دی 1401
  • 322
  • 0
آغاز عملیات اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان تله‌سی‌یژ ناژوان
آغاز عملیات اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان تله‌سی‌یژ ناژوان

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: عملیات اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان تله‌سی‌یژ ناژوان با همکاری شرکت دانش‌بنیان داخلی با دارا بودن بیش از 2 دهه سابقه کار در حوزه اتوماسیون صنعتی در تله‌سی‌یژ ناژوان انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان پیرامون عملیات اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان تله‌سی‌یژ ناژوان اظهارداشت: تله‌سی‌یژ ناژوان به واسطه موقعیت جغرافیایی و حضور در پهنه سبز منطقه ناژوان از طبیعت بکر جهت حضور گردشگران برخوردار بوده، به همین دلیل توجه به کیفیت بخش‌های مختلف آن اعم از فنی، برقی، مکانیکی و خدماتی به منظور ارائه خدمات با کیفیت و قابل توجه به مردم و گردشگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: در راستای تأمین مستمر ایمنی ابرسازه‌های تفریحی کلانشهر اصفهان و تداوم این عملیات برای نخستین بار، نسبت به اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان (PLC) و نقشه‌های مدارهای برقی تله‌سی‌یژ ناژوان اقدام شد.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با بیان آنکه این اقدام به منظور بهبود عملکرد خط تله‌سی‌یژ ناژوان صورت می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: این پروژه در طول مدت زمان 2 هفته با حضور متخصصان داخلی دارای بیش از 2 دهه سابقه در حوزه اتوماسیون‌های صنعتی و پرسنل متخصص شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان  انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از مزایای اصلاح و بروزرسانی تابلوهای فرمان و نقشه‌های مدارهای برقی می‌توان به تحصیل در امور تعمیرات و نگهداری، دسترسی به نقشه‌های بروز شده برق، حذف خطاهای سیستم مدارهای فرمان و افزودن موارد درخواست شده توسط شرکت بازرسی معتمد اداره‌کل استاندارد اشاره کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر