تأکید برنگاه توسعه‌گرا و خلاقانه در توسعه ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری/ وحدت عملیاتی و انسجام تشکیلاتی از نکات حائز اهمیت در پیشبرد امور است
  • سه شنبه 29 شهریور 1401
  • 375
  • 0
تأکید برنگاه توسعه‌گرا و خلاقانه در توسعه ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری/ وحدت عملیاتی و انسجام تشکیلاتی از نکات حائز اهمیت در پیشبرد امور است
تأکید برنگاه توسعه‌گرا و خلاقانه در توسعه ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری/ وحدت عملیاتی و انسجام تشکیلاتی از نکات حائز اهمیت در پیشبرد امور است

با برگزاری نشست صمیمانه شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان و شهرداری منطقه 5 اصفهان بر توسعه ظرفیت‌های گردشگری و تفریحات سالم به صورت خلاقانه و نگاهی توسعه‌گرا به منظور فراهم ساختن فضایی شاد ویژه مردم و مخاطبان تأکید شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، جلسه و نشست صمیمانه‌ای با حضور حسین کارگر، مدیرمنطقه 5 شهرداری اصفهان و سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان  برگزار شد.

توسعه ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری را حمایت می‌کنیم 

در این جلسه صمیمانه حسین کارگر گفت: امروز مردم تشنه فعالیت‌های تفریحی هستند و فراهم‌سازی ظرفیت‌های مناسب در حوزه‌های سرگرمی و گردشگری از ضرورت ویژه‌ای برخوردار است. 

وی با بیان آنکه باید تلاش کنیم تا مردم را به سمت ظرفیت‌های گردشگری و ورزشی سوق دهیم و زمینه تفریحات سالم برای آنها فراهم سازیم، بیان کرد: رویکرد ما در این زمینه حمایت و انجام اقدامات مناسب است و تلاش می‌کنیم تا در این زمینه هرآنچه که تداوم و پیشبرد امور کمک می‌کند را انجام دهیم. 

مدیرمنطقه 5 شهرداری اصفهان تصریح کرد: بهره‌مندی از تیم جوان و پرانرژی همراه با رویکردهای ضروری و مناسب در این زمینه بخشی از الزامات پیشبرد امور است که درشرکت توسعه سیاحتی وجود دارد، همچنین با توجه به آنکه مردم با مشکلات زیادی در زندگی روزمره‌شان دست‌وپنجه نرم می‌کنند، فراهم‌سازی زمینه اتفاقات مثبت به منظور کاهش مشکلات آنها از وظایف ما محسوب می‌شود لذا هم افزایی مثبت بین منطقه ۵ و شرکت توسعه از تاکیدات می باشد.

وی خاطرنشان کرد: رویکرد توسعه گردشگری و تفریحات سالم در سطح کلانشهر اصفهان، از جمله مهم‌ترین رویکردهای مدیریت شهری در اصفهان است که ما نیز این هدف را دنبال می‌کنیم. 

بهره‌مندی بیش از 600 هزار نفر از ظرفیت‌های تفریحی گردشگری شرکت توسعه سپاهان از ابتدای سال 

 در این نشست سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با تبریک انتصاب کارگر به سمت مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان، مردم مداری و روحیه جهادی و نگرش تعاملی را از شاخصه‌های وی برشمرد و نسبت به آغاز فصل نوینی از اقدامات بزرگ در این منطقه، به ویژه در مجتمع گردشگری صفه، اظهار امیدواری کرد. 

وی ضمن تأکید بر داشتن نگاه توسعه‌گرا و خلاقانه در رویکردهای اساسی فعالیتی شهر، اظهارداشت: با توجه به آنکه مجتمع گردشگری صفه در منطقه 5 اصفهان و در محدوده کوه صفه واقع شده و از سوی دیگر رسالت تفریحی و گردشگری برعهده دارد، در همین راستا  توسعه زمینه های تفریح سالم میتواند با نگاه حمایتی مدیریت جدید منطقه افق های شاخصی را محقق سازد.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهانش شهرداری اصفهان با اشاره به فعالیت بیش از 150 نفر پرسنل در مجموعه‌های سه‌گانه مجتمع گردشگری صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهربازی شهر رویاها، افزود: وحدت عملیاتی و انسجام تشکیلاتی از نکات حائز اهمیتی است که در میان کارکنان و پرسنل این شرکت مشهود است.

وی با اشاره به بهره‌مندی بیش از ۶۰۰ هزار نفر از ظرفیت‌های تفریحی گردشگری این شرکت از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون، خاطرنشان کرد: این روزها مردم علاقه وافری به استفاده وبهره‌برداری از ظرفیت‌های تفریحی دارند که در این راستا برنامه‌های خلاقانه در حوزه‌های مختلف به ویژه سرمایه‌گذاری و تعامل با بخش خصوصی در نظر گرفته شده و در حال پیگیری است. 

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر