اتفاقات صورت گرفته در استانداردسازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ مصداق بارز کار جهادی است/ تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی در مجموعه‌های تفریحی شهر
  • پنج شنبه 8 اردیبهشت 1401
  • 462
  • 0
اتفاقات صورت گرفته در استانداردسازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ مصداق بارز کار جهادی است/ تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی در مجموعه‌های تفریحی شهر
اتفاقات صورت گرفته در استانداردسازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ مصداق بارز کار جهادی است/ تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی در مجموعه‌های تفریحی شهر

 فرماندار اصفهان گفت: به واسطه مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی شکل گرفته شاهد مجموعه‌های تفریحی بسیار پویا، فعال و بانشاط تحت فعالیت شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان هستیم که تمامی این مجموعه‌ها شاخص‌های استانداردی که برای آن‌ها تعیین شده بود را دارا هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، محمدعلی احمدی در حاشیه بازدید از مجتمع گردشگری صفه اظهار داشت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، توفیق شد تا از مجتمع گردشگری صفه بازدیدی داشته باشیم که شاهد هستیم این مجموعه بسیار پویا و فعال شده است.

وی با بیان اینکه اتفاقات صورت گرفته در استانداردسازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ مصداق بارز کار جهادی است، ادامه داد: چند سالی بود که مجتمع گردشگری صفه به واسطه دلایل مختلف همچون بیماری کرونا از رونق افتاده بود اما پیش از آن نیز مشکلاتی داشت که در جریان آن بودیم.

فرماندار اصفهان افزود: این اتفاق فرخنده با همت والا و تلاش شبانه‌روزی صورت پذیرفت که به واسطه مجاهدت‌ها و اقدامات خوب شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان می‌بینیم که مجموعه‌ای بسیار پویا، فعال، با نشاط و خوب شکل گرفته است. همچنین این مجموعه‌ها شاخص‌های استانداردی که برای آنها تعیین شده بود را دارا هستند. 

وی با بیان آنکه به نظرم مردم و شهروندان اصفهانی باید از این ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری استفاده کنند، بیان کرد: ظرفیت‌های مختلف تفریحی و گردشگری در مجتمع گردشگری صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها وجود دارد که مردم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند، خلاقیت و ابتکارات خوبی در راستای آماده‌سازی این ظرفیت‌های گردشگری به کار گرفته شده است.

احمدی درباره فعالیت‌های صورت گرفته در این مجموعه خاطر نشان کرد: فضای آماده‌سازی شده، فضای خوبی است، همچنین برنامه‌های فرهنگی که پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شده نیز از سطح بالایی برخوردار است. فکر می‌کنم پیرامون ظرفیت‌های موجود مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان باید تبلیغات مناسبی انجام پذیرد تا شهروندان ضمن اطلاع یافتن از آن بیایند و از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شوند.

وی با بیان آنکه ظرفیت‌های مذکور از موقعیت مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی برخوردار است، عنوان کرد: مجتمع گردشگری صفه یکی از ظرفیت‌های گردشگری مهم اصفهان به شمار می‌رود چرا که اصفهان ظرفیت‌های مختلفی دارد که فکر می‌کنم اگر این نوع مدیریت و همدلی که در این مجموعه ایجاد شده در فضاهای دیگر حاکم شود اتفاقات فرخنده‌ای را در عرصه گردشگری شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر