هدیه ویژه برای کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا
  • شنبه 21 فروردین 1400
  • 1195
  • 0
هدیه ویژه برای کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا
هدیه ویژه برای کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا

هدیه ویژه کادر درمان
مدیر عامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان به پاس قدردانی از کادر درمان بیمارستان‌های درگیر با بیماری کرونا، از همکاری شرکت، شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان خبر داد.
علی معینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در یکصد و شصت و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان که با حضور شهردار و فرماندار محترم اصفهان برگزار شد از زحمات کادر درمان و خدمات مدافعان سلامت اصفهان، در یک سال گذشته تقدیر و تجلیل به عمل آمد . هم‌چنین در راستای این امر با تصویب شورای اسلامی شهر اصفهان، کارت‌های هدیه‌ای به ارزش هشت میلیون ریال با مشارکت شهرداری اصفهان و شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان در اختیار کادر درمان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: جهت کارت‌های توزیع شده برای کادر درمانی بیمارستان‌های غرضی، خورشید، امین، الزهرا(س)، عیسی بن مریم(ع) و شریعتی، امکان استفاده کاملا رایگان از مراکز تفریحی تله‌سی‌یژ ناژوان، شهر رویاها، تله‌کابین، سالن بولینگ و بیلیارد ‌صفه را تا پایان آذرماه 1401 فراهم شده است.
هم‌چنین ایشان اضافه کرد: با در نظر گرفتن زمان ارائه کارت‌ها مصادف با اعیاد شعبانیه و نوروز باستانی، در این ایام شاهد استقبال پر شور کادر درمان در همه‌ی مراکز و مجموعه‌های تفریحی شرکت بودیم و هم‌چنان تا پایان زمان مقرر میزبان این عزیزان خواهیم بود. با توجه به محدودیت‌های کرونایی از عزیزان تقاضا داریم برای حضور در مراکز تفریحی اعلام
شده عجله‌ای نداشته و به مدت زمان انقضای کارت‌های هدیه که تا پایان آذرماه 1401 است توجه داشته باشند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر