تفریح زمستانی با طعم جشنواره
  • پنج شنبه 10 بهمن 1398
  • 1195
  • 0
تفریح زمستانی با طعم جشنواره
تفریح زمستانی با طعم جشنواره

 
❄️ تفریح زمستانی با طعم جشنواره

⚡️ این جشنواره از ۲۸ دی‌‌ماه شروع و تا ۲۸اسفندماه ادامه دارد

مجموعه مدیریت شهری اصفهان به دنبال این است تا زمستان امسال را به گونه دیگری برای شهروندان اصفهانی رقم بزند تا خاطر آن در ذهنشان ماندگار شود. در این بین، شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان اقدام به برگزاری جشنواره بزرگ تفریحی زمستانی ویژه خانواده‌ها كرده است كه این جشنواره در همه‌ مجموعه‌های تفریحی تحت پوشش این شركت (تله‌کابین، بولینگ صفه، بیلیارد صفه، شهر بازی صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها) برگزار می‌شود.

📳 به گفته مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان این جشنواره از ۲۸ دی‌ شروع و تا ۲۸ اسفند امسال در تمامی اماکن تفریحی وابسته به این شرکت برپا خواهد شد.

📳 عذرا محمدیان در ارتباط با برگزاری این جشنواره به اصفهان زیبا گفت:‌ «تفریح سالم، نشاط اجتماعی در كنار افراد خانواده از مولفه‌هایی است که در تحکیم بنیان خانواده تأثیر به‌سزایی دارد و منجر به ایجاد همدلی در بین آنها می‌شود كه در این راستا این شرکت جشنواره زمستانی تفریح سالم را برگزار كرده است.»

📳 او ادامه داد:‌ «برگزاری جشنواره تفریحی همراه با اهدای جوایز ارزنده، برای انگیزه شهروندان جهت بهره‌برداری از تفریح‌گاه‌های سالم و ایجاد نشاط اجتماعی مؤثر است.»

📳 مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان از نحوه شرکت در قرعه‌کشی تصریح كرد: «زمان فروش بلیت به افراد شماره تماس شخص و کد بلیت خریداری شده جهت قرعه‌کشی در سیستم گیشه بلیت‌فروشی ثبت می‌شود. روزهای یک‌شنبه هر هفته به صورت زنده از صفحه اینستاگرام @SepahanTourismco قرعه‌کشی انجام و هر هفته یک دستگاه گوشی موبایل هوآوی به برنده اهدا می‌شود.»

📳 محمدیان اظهار کرد: «شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان پس از تأسیس در سال ۱۳۷۸ تاکنون اقدامات ارزشمندی را در راستای تفریحات سالم شهروندان انجام داده و گام ارزنده‌ای هم‌چون راه‌اندازی فاز اول تله‌سی‌یژ ناژوان، فاز اول و دوم تله‌کابین صفه، بهره‌برداری از مجموعه شهر رویاها، کارتینگ رویاها، سینما ۷ بعدی صفه، شهر بازی صفه، سالن بولینگ صفه، سالن بیلیارد صفه و ... را در کارنامه فعالیت‌های خود به ارمغان آورده است.»

علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر از این جشنواره تفریحی می‌توانند با شماره تلفن ۱۴-۰۳۱۳۶۷۵۹۰۱۱ داخلی ۱۱۹ و ۱۲۰ تماس برقرار كنند.

@SepahanTourismco

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر