برگزاری دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران
  • چهارشنبه 4 دی 1398
  • 1500
  • 0
برگزاری دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران
برگزاری دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران

شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی, فرهنگی و ورزشی سپاهان حامی دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط عمومی ایران

 
شهامت تغییر داشته باشیم
 
دکتر حمید شکری خانقاه
✅ روابط‌عمومی را مدیر نظام ارتباطی سازمان بدانید.
حمید شکری خانقاه سخنرانی خود را با پرسش آیا باید به همین روند مدیریتی و روابط‌عمومی ادامه دهیم یا شهامت تغییر داشته باشیم؟ آغاز کرد.
وی در ادامه سخنان خود افزود: آن‌چه مدیران بسیار تاکید می‌کنند اما متاسفانه به آن توجهی نمی‌کنند روابط‌عمومی است ما باید نقش مدیریت روابط‌عمومی را معنا دهیم. مدیران ارشد باید از روابط‌عمومی به عنوان مشاور یاد کنند.
دکتر شکری خانقاه پیرامون شغل روابط‌عمومی گفت: روابط‌عمومی یکی از ۲۴مین شغل پر درآمد دنیاست.
 
 
کورش محمدی، رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط‌ زیست شورای اسلامی شهر اصفهان با حضور در دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط‌عمومی: با توجه به این‌که اصفهان در برگزاری دومین کنفرانس ملی رویکردهای نوین روابط‌عمومی ایران پیشگام بوده است این کنفرانس تبدیل به یک برند شده و سال به سال نیز از لحاظ ارائه محتوا، برگزاری و حضور مخاطب توسعه پیدا کرده است.کورش محمدی این رویداد بزرگ را نقطه عطفی برای برگزاری آن در سال‌های آینده دانست و اظهار امیدواری کرد که به بخش‌های مختلف اجرایی و مدیریتی کشور تعمیم پیدا کند و بتواند رویکردهای نوین را برای جامعه روابط‌عمومی کل کشور تبدیل به برند کرده و دستاوردهای اجرایی و ارزشمندی در حوزه روابط‌عمومی نوین و علمی به همراه داشته باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر