بازدید مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از طرح‌های نوین تفریحی و گردشگری
  • پنج شنبه 20 اردیبهشت 1403
  • 12
  • 0
بازدید مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از طرح‌های نوین تفریحی و گردشگری
بازدید مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از طرح‌های نوین تفریحی و گردشگری

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان و مدیران حوزه‌های این اداره کل، ضمن بازدید از طرح‌های تفریحی و گردشگری نوین اجرا شده، به بررسی روند برگزاری آیین رونمایی از طرح‌های تفریحی و گردشگری اصفهان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سیدعلی معرک نژاد، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از پهنه‌های عملکردی و محورهای عملیاتی آماده بهره‌برداری شرکت و مجتمع گردشگری صفه بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی معاونت‌های این اداره‌کل صورت پذیرفت، ضمن بررسی اقدامات محیطی و ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری در شرف بهره‌برداری، موضوع اجرای طرح ویژه به منظور اطلاع‌رسانی و افتتاح عمومی طرح‌های جدید تفریحی و گردشگری اصفهان گفت‌وگو و مذاکره شد.

سیدعلی معرک‌نژاد در حاشیه بازدید خود اظهار داشت: ضروری است تا در بهره‌برداری از اماکن تفریحی و گردشگری جدید شهری به اقشار مختلف و متنوع مردم و حتی به طور ویژه به کودکان و نوجوانان توجه داشت.

وی با اشاره به تدارک شرایطی برای بهره‌برداری اکثریت مردم از طرح‌های مختلف تفریحی بیان کرد: باید از ظرفیت‌های مختلف اطلاع‌رسانی برای پاسخ به درخواست‌ها و نیازهای مخاطبان بهره گرفت.

سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان اظهار داشت: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان در سال اخیر گام‌های بلندی برای تنوع و تکثر ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری برداشته است که بخش قابل توجه آن در شهربازی شهر رویاها و سپس مجتمع گردشگری صفه استقرار یافته است.

وی با اشاره به تعامل ویژه با اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان در راستای معرفی هرچه شایسته‌تر طرح‌های جدید تفریحی و گردشگری این شرکت، افزود: به منظور بهره‌برداری رسمی از بیش از 20 ظرفیت تفریحی و گردشگری جدید در سه مجموعه تحت پوشش شرکت، برنامه‌ریزی‌ ویژه‌ای در حال تدارک و تدوین است که از طریق درگاه‌های اطلاع‌رسانی تحت مدیریت اداره کل ارتباطات به اطلاع مردم جهت حضور و میزبانی شایسته از شهروندان اعلام می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر