نقش اصفهان بر فراز آسمان / تله کابین صفه به هنر اصفهان منقش شد
  • جمعه 3 فروردین 1403
  • 36
  • 0
نقش اصفهان بر فراز آسمان / تله کابین صفه به هنر اصفهان منقش شد
نقش اصفهان بر فراز آسمان / تله کابین صفه به هنر اصفهان منقش شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت با اشاره به اجرای هنرهای اصفهان بر بدنه کابین‌های تله‌کابین صفه، اظهار داشت: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان به دنبال رویکرد توسعه گردشگری خود در اقدامات خود توجه ویژه‌ای به ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی داشته است.

وی افزود: با آغاز سال نو و حضور چشمگیر گردشگران و مسافران نوروزی در اصفهان، در ایام نوروز شاهد حضور قابل توجه مسافران در تله‌کابین صفه و علاقه‌مندی آنها برای بازدید از بام اصفهان هستیم.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با اشاره به جانمایی ویژه این ابرسازه تفریحی خاطرنشان کرد: تله‌کابین صفه اصفهان دارای 30 کابین است که در مسیر 2 کیلومتری علاقه‌مندان به طبیعت را در مدت زمان 20 دقیقه‌ای به بام اصفهان می‌رساند.

وی ادامه داد: باتوجه به وجود دید مناسب حرکت این کابین‌ها از سوی مردم و گردشگران نسبت به رنگ‌‌آمیزی و منقش‌سازی این کابین‌ها به آثار هنری اصفهان اقدام شد.

ساکت با بیان آنکه این اقدام با هدف ترویج فرهنگ اصفهان و ایران صورت پذیرفت، اظهار داشت: در پی اهمیت ویژه گردشگری در معرفی فرهنگ کشورهای مختلف، کابین‌های تله‌کابین صفه به طرح‌های سنتی اصفهان، طرح قلمکار، کاشی‌کاری و میناکاری منقش شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر