فرصت تجربه لیزرتگ فضایی در شهربازی شهر رویاها
  • پنج شنبه 2 فروردین 1403
  • 183
  • 0
فرصت تجربه لیزرتگ فضایی در شهربازی شهر رویاها
فرصت تجربه لیزرتگ فضایی در شهربازی شهر رویاها

 به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت درخصوص راه‌اندازی و بهره‌برداری ظرفیت‌های تفریحی جدید شهر رویاها اظهار داشت: نوروز امسال مجموعه شهربازی شهر رویاها با بازی لیزرتگ از گردشگران نوروزی پذیرایی می‌کند.

وی ادامه داد: لیزرتگ شهر رویاها یکی از بازی‌های هیجانی و پرتحرک اصفهان است که با ظرفیت 12 نفر در هر سانس راه‌اندازی شده و کلیه فرایندهای طراحی، تولید و ساخت فضای بازی توسط مهندسان متخصص و شرکت دانش بنیان به اجرا در آمده است.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با تاکید بر افزایش نشاط جمعی با استفاده از ظرفیت بازی‌های گروهی بیان کرد: لیزرتگ یکی از بازی‌های گروهی است که افراد می‌توانند با گروه‌های 2 تا 12 نفره در آن شرکت کنند.

وی با اشاره به ویژگی‌های بازی لیزرتگ گفت: این بازی طرحی شبیه به فضا و جنگ ستارگان دارد که در نوع خود جدید و منحصربه‌فرد بوده و در آن از نور مادون قرمز استفاده شده که برای سلامتی انسان بی‌خطر است. افراد بالای 10 سال می‌توانند در سانس‌های 20 دقیقه‌ای در این بازی به رقابت گروهی بپردازند.

ساکت درخصوص اعتبار ریالی ساخت این بازی گفت: لیزرتگ با هزینه‌ای بالغ بر 20 میلیارد ریال در طی 3 ماه به بهره‌برداری کامل رسید که نشان‌دهنده ظرفیت بالا و توانمندی مجموعه شهربازی شهر رویاها در بهره‌برداری از بازی‌های جدید است.

گفتنی است در این بازی هر فرد 500 عدد تیر لیزری دارد که در طول بازی با شلیک به رقیب خود باید او را حذف کند. درنهایت فردی که کمترین تیر را خورده باشد به‌عنوان برنده انتخاب خواهد شد. تمامی مراحل بازی کاملا بی‌خطر و بدون ایجاد درد بوده و خطرات فیزیکی برای بازیکنان به دنبال ندارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر