ابربازی‌های شهر رویاها پس از ده سال رنگ آمیزی شد
  • چهارشنبه 1 فروردین 1403
  • 63
  • 0
ابربازی‌های شهر رویاها پس از ده سال رنگ آمیزی شد
ابربازی‌های شهر رویاها پس از ده سال رنگ آمیزی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت، با اشاره به اصلاح و به روزرسانی 90 درصدی فضای 17 هکتاری شهربازی شهر رویاها اظهار داشت: شهربازی شهر رویاها به عنوان یکی از بزرگترین شهربازی‌های اصفهان و کشور از حدود 10 سال اخیر محسوب می‌شود که به نوبه خود همچنان مخاطبان ویژه خود را به لحاظ تعداد بازی، تنوع و ویژگی‌های بصری‌ دارد.

وی افزود: از اسفند 1400 با کسب اطمینان از ایمنی تمامی بازی‌های ارائه دهنده خدمات، گام دوم رویکردی و عملکردی حوزه مدیریتی شرکت توسعه سیاحتی سپاهان، توسعه این شهربازی به عنوان یکی از ظرفیت‌های ویژه ارائه دهنده خدمات تفریحی اصفهان محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با بیان آنکه ارتقا و اصلاح وضعیت بصری این مجموعه به صورت جدی در دستور کار اقدامات شرکت قرار گرفت، بیان کرد: در همین راستا نسبت به رنگ‌آمیزی 3 ابربازی این مجموعه، ترن معلق، تاب زنجیری معروف به سیب و سینما سفر فضایی شهر رویاها اقدام شد.

وی افزود: ترن معلق شهربازی شهر رویاها به عنوان یکی از 3 بازی نخست پرطرفدار این مجموعه با مساحت تقریبی 3 هزار و 500 متر مربع، توسط 800 کیلو رنگ پلی ارتان در مدت زمان 10 روز رنگ آمیزی شد.

ساکت با اشاره به رنگ‌آمیزی سازه عظیم تاب زنجیری خاطرنشان کرد: تاب زنجیری شهر رویاها که به سازه سیب شهرت دارد، به لحاظ طراحی ویژه آن در قلب نقطه گذاری این مجموعه تفریحی قرار گرفته که در آستانه نوروز 1403 برای نخستین بار پس از تأسیس این مجموعه، نسبت به رنگ آمیزی آن با مساحتی بالغ بر 2 هزار متر مربع و 500 کیلو رنگ پلی ارتان در مدت زمان 3 روز اقدام شد.  

وی با اشاره به سازه عظیم بازی سینما سفر فضایی به عنوان یکی دیگر از بازی‌های باعظمت شهر رویاها، گفت: سازه این سینمای پرطرفدار حدود 4 هزار متر مربع مساحت دارد که برای میزبانی شایسته از گردشگران امسال نسبت به تهیه و رنگ آمیزی این سازه تفریحی به حجم 500 کیلوگرم رنگ روغنی برای اولین بار پس از احداث شهربازی شهر رویاها اقدام شد.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان اظهار داشت: گفتنی است که  برای انجام رنگ‌آمیزی این سازه‌های عظیم بازی از ماشین‌ آلات سنگین جرثقیل 10 تن، 30 تن و 50 تن بهره گرفته‌ایم تا بتوانیم چهره جدیدی از رنگ و زیبایی را در نوروز 1403 به گردشگران ارائه دهیم.

اظهارداشت: همچنین از دیگر اقدامات ارتقای وضعیت بصری این مجموعه بازی می‌توان به رنگ‌آمیزی 400 پایه چراغ روشنایی با وسعت 100 کیلوگرم رنگ، رنگ آمیزی 8 اتاق اپراتوری و ارائه دهنده خدمات بازی و تمامی سازه‌های محیطی این مجموعه اشاره کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر