ساعت فعالیت ابرسازه‌های تفریحی اصفهان در ماه مبارک رمضان 1402 اعلام شد
  • یک شنبه 27 اسفند 1402
  • 75
  • 0
ساعت فعالیت ابرسازه‌های تفریحی اصفهان در ماه مبارک رمضان 1402 اعلام شد
ساعت فعالیت ابرسازه‌های تفریحی اصفهان در ماه مبارک رمضان 1402 اعلام شد

 مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان و همزمانی آن با نوروز 1403، ساعات فعالیت ابرسازه‌های تفریحی اصفهان به منظور اطلاع به گردشگران و شهروندان اصفهانی اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت با اشاره به آغاز ماه بندگی و مهمان خدا، ماه مبارک رمضان اظهار داشت: با آغاز ماه مبارک رمضان و همزمانی این ماه با نوروز فرخنده و سال جدید ایرانیان، ساعت فعالیت ابرسازه‌های تفریحی اصفهان در مجتمع گردشگری صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهربازی شهر رویاها مشخص شد.

وی پیرامون ساعت فعالیت تله‌کابین و بولینگ صفه بیان کرد: تله‌کابین و بولینگ صفه در ایام نوروز  و ماه مبارک رمضان از ساعت 10 صبح الی 24 میزبان گردشگران گرامی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان ادامه داد: همچنین تله‌سی‌یژ ناژوان در نوروز 1403 از ساعت 10 صبح الی غروب آفتاب آماده پذیرایی از مسافران نوروزی و گردشگران است.

وی درخصوص زمان فعالیت شهربازی شهر رویاها خاطرنشان کرد: شهربازی شهر رویاها با دارا بودن بیش از 15 بازی روباز و اضافه شدن نزدیک به 20 ظرفیت تفریحی و گردشگری جدید، 4 سینمای چندبعدی و بیش از 90 بازی رایانه‌ای از ساعت 10 صبح الی 24 آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به بازی و سرگرمی خواهد بود.

ساکت بر رعایت شئونات ماه مبارک رمضان در این مجموعه‌ها تأکید کرد و گفت: با توجه به گردشگرپذیر بودن مجموعه‌ها نحوه خدمات‌رسانی مطابق الگوی مصوب اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: برگزاری آیین‌های ویژه ماه مبارک رمضان، نماز جماعت و اقدامات فرهنگی مرتبط با ایام نوروز و این ماه مبارک در دستور اجرا قرار دارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر