پیشرفت 80 درصدی پروژه زیباسازی و زیرساختی بولینگ مجتمع گردشگری صفه
  • یک شنبه 29 بهمن 1402
  • 135
  • 0
پیشرفت 80 درصدی پروژه زیباسازی و زیرساختی بولینگ مجتمع گردشگری صفه
پیشرفت 80 درصدی پروژه زیباسازی و زیرساختی بولینگ مجتمع گردشگری صفه

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان از پیشرفت 80 درصدی عملیات عمرانی، زیباسازی و زیرساختی مجموعه تفریحی و ورزشی بولینگ صفه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، سعید ساکت با اشاره به روند اجرای عملیات عمرانی، زیباسازی و زیرساختی مجموعه تفریحی و ورزشی بولینگ صفه اظهار داشت: مجموعه بولینگ صفه پس از تأسیس نزدیک به 10 سال، با چالش‌های مختلف محیطی و زیرساختی مواجه شده بود.

وی افزود: باتوجه به اقبال ویژه گردشگران مجتمع گردشگری صفه نسبت به این مجموعه تفریحی، با همراهی ویژه اعضای محترم هیأت مدیره تصمیم بر آن شد تا با تمرکز بر برگزاری مسابقات ورزشی بین‌المللی و در سطح استانداردهای جهانی نسبت به طراحی و اجرای عملیات محیطی و زیرساختی این مجموعه تفریحی اقدام شود.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: اکنون با گذشت بیش از یک ماه از اجرای این پروژه، بیش از 80 درصد از مراحل مختلف اجرایی، زیرساختی و عمرانی آن را شاهد هستیم و می‌توان با افتتاح آن میزبان مسابقات ورزشی بین‌المللی و گردشگران عزیز باشیم.

وی با بیان آنکه این مجموعه تفریحی ورزشی در آستانه نوروز 1403 افتتاح خواهد شد، گفت: بولینگ صفه در سال جدید با طراحی ویژه خود، با چهره جدیدی میزبان گردشگران و همشهریان اصفهانی خواهد بود. همچنین مجموعه بازیکده از جمله بخش‌هایی است که در طراحی جدید این مجموعه ورزشی در نظر گرفته شده که علاقه‌مندان به بازی‌های مجازی می‌‌توانند با مراجعه به آن اوقات خوشی را برای خود رقم زنند.

انتهای پیام /

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر