برگزاری جشن "سحرخیزتر از صبح" ویژه خانواده بزرگ ۳۰ هزار نفری کارگران شهرداری اصفهان
  • دوشنبه 20 مرداد 1399
  • 868
  • 0
برگزاری جشن
برگزاری جشن "سحرخیزتر از صبح" ویژه خانواده بزرگ ۳۰ هزار نفری کارگران شهرداری اصفهان

🔷 جشن "سحرخیزتر از صبح" ویژه خانواده بزرگ ۳۰ هزار نفری کارگران شهرداری اصفهان
🎈🎊 جشنی به رنگ سادگی

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (شهرداری اصفهان)، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر شهررویاها از تاریخ ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸ به مدت ۵ شب میزبان خانواده بزرگ کارگران شهرداری اصفهان است.

 مرکز تفریحی شهر رؤیاها میزبان خانواده بزرگ کارگران پرتلاش و زحمت‌کش شهرداری اصفهان است تا خاطره شیرینی از این جشن بزرگ را به ثبت رساند.


🔹 جمعیت انبوهی در حال وارد شدن هستند. برخی کودکان دست پدر و مادر خود را گرفته‌اند و برای رفتن به شهری رنگارنگ آرام و قرار ندارند. عده‌ای هم فلاسک چایی و لوازم گردش خود را در سبدهایی همراه آورده‌اند و منتظر سایر دوستان خود هستند تا به اتفاق آن‌ها پای در این سرزمین بگذارند.

🔹 به گزارش خبرنگار ایمنا، میزبانی شهر رویاها از آدم‌هایی از جنس عزت و امید و بالندگی بسیار متفاوت‌تر از همیشه است؛ در چهره تمام آنها سادگی و صداقت موج می‌زند. افراد زحمت‌کش و شریفی که زیبایی و پاکیزگی شهرمان مدیون تلاش آن‌هاست آری... آنها کارگران شهرداری اصفهان بودند. ژن‌های خوب شهر و کشورمان که با دستانی پینه‌بسته کار می‌کنند، عرق می‌ریزند و البته به سخت‌کوشی خود می‌بالند تا با کسب رزق حلال امرار معاش کنند.

🔹 کارگران به یُمن «روز کارگر» به شهر رویاها دعوت شده بودند تا ساعاتی را به دور از دغدغه کار و تلاش در کنار خانواده‌های خود تفریح کنند و شاد باشند.

🔹 کارگران همراه با خانواده خود با رسیدن به شهر رویاها پس از دریافت بن پذیرایی و بلیت مخصوص استفاده از وسایل شهربازی رویاها وارد محل برگزاری جشن باشکوهی شدند که نمایش تئاتر طنز، مسابقه‌ ویژه کارگران و اجرای موسیقی زنده از بخش‌های دیگر آن بود.

🔹 تا آخرین لحظه پایان جشن هیچ صندلی خالی نشد و شاد بودن در چهره تک‌تک افراد به خوبی دیده می‌شد که این خود گواهی بر کسب رضایت آنان از این برنامه بود.

🔹 پس از دو ساعت اجرای برنامه‌های شاد، کارگران همراه با خانواده‌های خود برای استفاده رایگان از وسایل بازی شهر بازی رویاها محل برگزاری جشن را ترک کردند تا شبی به یاد ماندنی در صفحه خاطرات خود ثبت کنند.

@SepahanTourismco

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر