آمار استفاده مسافران نوروزی از مجموعه‌های تفریحی اصفهان در سال ۱۳۹۸
  • شنبه 28 تیر 1399
  • 902
  • 0
آمار استفاده مسافران نوروزی از مجموعه‌های تفریحی اصفهان در سال ۱۳۹۸
آمار استفاده مسافران نوروزی از مجموعه‌های تفریحی اصفهان در سال ۱۳۹۸

🌍 ۶ هزار مسافر نوروزی از مجموعه شهر رویاها استفاده کردند

مدیر اجرایی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) گفت: در سه روز نخست فروردین‌ماه سال‌جاری شش هزار و ۸۵۰ نفر از مسافران نوروزی به شهر رویاها مراجعه و از امکانات تفریحی بزرگترین شهربازی اصفهان استفاده کردند.

 بهرام اسماعیل‌بیگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: از روز دوم تا ۱۴ فروردین ماه ۹۸ جشنواره نوروزی "شهررویاها" از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در این محل برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: طی روزهای اول تا سوم فروردین ماه امسال ۱۹ هزار و ۶۳۵ نفر از مسافران نوروزی از مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) استفاده کردند.

مدیر اجرایی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) با بیان اینکه در سه روز نخست فروردین ماه امسال شش هزار و ۶۵ نفر به منطقه نمونه گردشگری صفه مراجعه و از امکانات تفریحی زیادی هم‌چون تله‌کابین، زیپ‌لاین، بولینگ و بیلیارد استفاده کردند، افزود: به واسطه این میزان مراجعه، سه هزار و ۲۵۰ خودرو وارد پارکینگ مجموعه گردشگری صفه شد.

وی ادامه داد: در مدت یاد شده تعداد شش هزار و ۷۲۰ نفر از تله‌سی‌یژ ناژوان استفاده کردند.

اسماعیل‌بیگی با بیان اینکه بولینگ صفه روزهای هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴، زیپ‌لاین و پل معلق صفه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ پذیرای شهروندان و گردشگران است، گفت: سینمای پنج‌بُعدی صفه در ایام نوروز از ساعت ۱۰ صبح  تا ۲۴ و تله‌سی‌یژ ناژوان روزهای هفته از ساعت ۹ صبح تا غروب آفتاب آماده خدمات‌رسانی به گردشگران خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: ساعت فعالیت تله‌کابین صفه  در ایام نوروز همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ است که قابل تمدید تا ساعت یک بامداد بوده، هم‌چنین شهر رؤیاها تا ۲۵ فروردین ماه ۹۸  تمام روزهای هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب پذیرای شهروندان خواهد بود که این زمان تا ساعت دو بامداد نیز قابل تمدید است.
🎥 حال و هوای نوروزی شهر رویاها
@SepahanTourismco
http://yon.ir/1f9Kz

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر