ساعات کار مجموعه‌های تفریحی در ماه مبارک رمضان 1401
ساعات کار مجموعه‌های گردشگری شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی ، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان
1401/1/14    
بازدید: 22984

ساعات فعالیت مجموعه‌های گردشگری صفه، تله‌کابین‌صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها در ماه مبارک رمضان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، ساعات کار مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان در ماه مبارک رمضان اعلام شد. 

مقرر شده که تله‌کابین صفه و مجموعه بولینگ صفه در ایام هفته ماه مبارک رمضان از ساعت 17 الی 24 به گردشگران و مردم اصفهان خدمت‌رسانی کند. همچنین این مجموعه‌ها در روزهای جمعه از ساعت 10 الی 24 آماده خدمت‌رسانی به علاقمندان خواهد بود.

این مجموعه‌های تفریحی به آدرس اصفهان، بزرگراه شهدای صفه، بلوار تله‌کابین‌صفه، مجتمع بزرگ گردشگری صفه، ارائه خدمت می‌کند. 

فعالیت تله‌سی‌یژ ناژوان در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 11 الی 14 و از ساعت 15 الی غروب آفتاب تعیین شده است.

علاقمندان این مجموعه تفریحی می‌توانند برای استفاده از این مجموعه تفریحی به آدرس میدان سهروردی، میدان الفت، پارک جنگلی ناژوان مراجعه فرمایند.

مجموعه تفریحی شهر رویاها نیز در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 17 الی 24 برای عموم مردم باز است و مردم می‌توانند در ساعات مذکور با مراجعه به آدرس اصفهان، اتوبان کمربندی شرق، جنب میدان میوه و تره بار از خدمات این مجموعه تفریحی بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان به مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان، می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه و چگونگی فعالیت مجموعه‌های تفریحی این شرکت با شماره‌های تماس 03136759011 (4 خط)، مجموعه گردشگری صفه، 03195010108، مجموعه گردشگری تله‌سی‌یژ ناژوان و 03195020960 (8 خط)، مجموعه تفریحی شهر رویاها، تماس گیرند. 

لازم به ذکر است که ساعات اصلی و قطعی فعالیت مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان در ماه مبارک رمضان، پس از انجام نظرسنجی در هفته نخست این ماه به سمع و نظر مردم اصفهان و گردشگران خواهد رسید. 

در صورت استقبال گردشگران و مردم شریف اصفهان ساعات فعالیت در 2 مجموعه گردشگری شهر رویاها و مجموعه‌های گردشگری بولینگ و تله کابین صفه قابل تمدید است.

همچنین این واحد از تمامی گردشگران گرامی خواستار است تا برای قطع زنجیره انتقال بیماری و جلوگیری از ابتلای دیگر شهروندان، در تمامی واحدها ارائه کارت واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله پوشش ماسک بهداشتی، رعایت فاصله‌های اجتماعی در تمامی اماکن علی‌الخصوص در صفوف برای همگان الزامی است.
🎏 در ادامه این واحد اعلام نمود، با توجه به وزش باد در روزهای ابتدایی فصل بهار، فعالیت تله‌کابین، تله‌سی‌یژ ناژوان و همچنین بازی‌های روباز شهر رویاها منوط به پایداری شرایط جوی است و در صورت نامساعد بودن شرایط جوی، فعالیت این مجموعه‌ها برای حفظ ایمنی گردشگران متوقف خواهد شد.