پروژه های مجموعه باغ بازی صفه افتتاح شد
  • جمعه 23 مهر 1400
  • 114
  • 0
پروژه های مجموعه باغ بازی صفه افتتاح شد
پروژه های مجموعه باغ بازی صفه افتتاح شد

پروژه های مجموعه باغ بازی صفه افتتاح شد

روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (شهرداری اصفهان) پروژه‌های آماده بهره‌برداری مجموعه باغ بازی صفه را افتتاح کرد.

این برنامه با افتتاح زمین دارت آغاز و پس از آن اپلیکیشن گبه معرفی شد؛ پس از این معرفی مدیرعامل این شرکت به همراهی برخی از کارکنان به سمت بولینگ صفه رفتند و در این مرکز تفریحی از امکانات جدید نصب شده در بولینگ صفه بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان در ادامه از قطعات بهسازی شده قفل تله کابین بازدید و اتاق فرمان بهسازی شده را افتتاح کرد.

در پایان این برنامه نیز بهشت سانچی که به تازگی نمادسازی شده بود، رونمایی شد.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان در این مراسم گفت: برای بخشی از مجموعه منطقه گردشگری صفه طرح جامعی با عنوان "باغ بازی" تهیه کردیم که این طرح با محور ورزش، تفریح و خانواده تهیه شده که هدف آن بازی و تفریح در کنار خانواده است. قبل از این طرح سالن بولینگ و بیلیارد در این مجموعه وجود داشت که اکنون زمین دارت نیز که ادامه این طرح است افتتاح شد.

نصب به‌روزترین پی‌ال‌سی، اچ‌ام‌آی برای خط تله‌کابین، سیستم پایش کابین‌ها و نشانگر خطاهای سیستم به صورت نمایشگر الکترونیک برای رسیدن به استاندارهای لازم جهت اطلاع سری از مشکلات تله‌کابین
مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری شهرداری اصفهان خبر داد: طراحی و شروع اداری برای پروژه تیراندازی با کمان، تپانچه، تفنگ و زمین بولس به پایان رسیده است که در آینده بالای سایت دارت ایجاد می‌شود. مراحل بعدی این طرح صخره‌نوردی و مجموعه حرفه‌ای فوتبال‌دستی است که با توجه به اینکه امکانات این ورزش در شهر وجود نداشت نیاز بود که افتتاح مجموعه فوتبال‌دستی را مد نظر داشته باشیم.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر