تخفیف ویژه به مناسبت روز کرامت انسانی
  • یک شنبه 5 مرداد 1399
  • 178
  • 0
تخفیف ویژه به مناسبت روز کرامت انسانی
تخفیف ویژه به مناسبت روز کرامت انسانی

🎊 برگزاری جشنواره «تفریح برای همه» در اصفهان

🔹️ مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) گفت: جشنواره تفریح برای همه در تمامی مراکز تحت پوشش این شرکت ویژه اتباع خارجی مقیم اصفهان از ۱۲ تا ۱۴ مردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

🔹️ علی معینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در جشنواره «تفریح برای همه» بیشترین توجه به ایجاد نشاط اجتماعی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ارتقای سلامت روح و جسم در شرایط کنونی صورت گرفته است.

🔹️ وی تصریح کرد: در این طرح با مخاطب قرار دادن اقشار مختلف جامعه در هر هفته که از اواسط تیرماه سال‌جاری آغاز شده و تا اواخر شهریورماه ادامه دارد، تخفیفات ویژه مکان‌های تفریحی زیر مجموعه این شرکت شامل تله کابین صفه، تله‌سییژ ناژوان و شهربازی شهر رویاها ارائه می‌شود.

🔹️ مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان (وابسته به شهرداری اصفهان) تصریح کرد: ارائه خدمات در جشنواره «تفریح برای همه» مطابق تمام ایام پس از بازگشایی مراکز تفریحی زیرمجموعه این شرکت به‌منظور تفریح ایمن و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تمامی پروتکل‌های بهداشتی نظیر ضدعفونی دستگاه‌ها، محیط، الزام به استفاده از لوازم بهداشتی توصیه شده برای پرسنل، مراجعین و اتخاذ تدابیر لازم جهت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی صورت می‌گیرد.

🔹️ معینی گفت: از جمله مسائل حائز اهمیت در حوزه اخلاق و حقوق بین‌الملل ارج نهادن به کرامت انسانی است که در همین راستا در نظر داریم به مناسبت روز کرامت انسانی نسبت به ارائه تخفیف ویژه به اتباع خارجی از تاریخ ۱۲ تا ۱۴ مردادماه سال‌جاری اقدام کنیم.

🔹️ وی خاطرنشان کرد: در این جشنواره هزینه بلیت شهر رویاها با ۷۰ درصد تخفیف، کارتینگ شهر رویاها با ۲۷ درصد تخفیف، زیپ‌لاین و پل معلق با ۶۰ درصد تخفیف، بیلیارد صفه با ۵۰ درصد تخفیف، بولینگ صفه (یک ساعت) با ۳۵ درصد تخفیف، تله‌کابین صفه با ۵۰ درصد تخفیف، تله‌سی‌یژ ناژوان با ۵۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

🔹️ وی اظهار کرد: با ارائه کارت آمایش یا پاسپورت حداکثر پنج نفر می‌توانند از تخفیفات ویژه جشنواره «تفریح برای همه» استفاده کنند.


@SepahanTourismco

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر