جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا در سال 1399
  • شنبه 17 خرداد 1399
  • 326
  • 0
جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا در سال 1399
جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا در سال 1399

🌎 شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان برگزار می‌کند:
🎡 هیجان، تفریح و شادی ایمن همراه با جوایز ارزنده در نصف‌جهان
📌 شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان، جشنواره بزرگ تفریحی ویژه خانواده‌ها را در همه‌ی مجموعه‌های تفریحی تحت پوشش خود (تله‌کابین، بولینگ صفه، بیلیارد صفه، شهر بازی صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها دوباره آغاز نمود.

🔹 به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان این جشنواره قبلا از ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۸ شروع شد و تا ۸ اسفندماه۱۳۹۸ در تمامی اماکن تفریحی وابسته به این شرکت ادامه یافت.

🔹 در این دوره از زمان، قرعه‌کشی اول تا پنجم جشنواره زمستانی #هم_فال_هم_تماشا در هفته‌های متوالی انجام گردید و بعد از آن به علت شیوع ویروس کرونا ادامه روند جشنواره زمستانی به تعویق افتاد و هم‌اکنون در راستای این نظریه که تفریح سالم از مولفه‌هایی است که در تحکیم بنیان خانواده تاثیر به‌سزایی دارد و برای بازسازی روحیه مردم پس از ماه‌ها قرنطینه خانگی درمان‌گری جز شادی نیست، شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان نیز در همین راستا مقدماتی را جهت ادامه روند جشنواره زمستانی تحت عنوان جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا با رعایت پروتکل‌های سخت‌گیرانه بهداشتی در سال ۱۳۹۹ برقرار کرده است.

🔹 مدیر روابط‌عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان معتقد است برگزاری جشنواره تفریحی همراه با اهدای جوایز ارزنده، برای انگیزه شهروندان جهت بهره‌برداری از تفریح‌گاه‌های سالم و ایجاد نشاط اجتماعی موثر است.

🔹 علی معینی، مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری سپاهان از نحوه شرکت در قرعه‌کشی جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا در سال ۱۳۹۹ خبر داد: در موقع فروش بلیت به افراد، شماره تماس شخص و کد بلیت خریداری شده جهت قرعه‌کشی در سیستم گیشه بلیت‌فروشی ثبت می‌شود و هر هفته قرعه‌کشی انجام و یک دستگاه گوشی موبایل آنر ۹x به برنده اهدا خواهد شد.

📌 جشنواره بهاره #هم_فال_هم_تماشا در سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۹۹/۳/۱۷ شروع و تا پایان تابستان ادامه خواهد یافت.🔻 جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید👇
☎️ ۰۳۱-۳۶۷۵۹۰۱۱-۱۴ داخلی ۱۱۹ و ۱۲۰
آدرس کانال تلگرام و پیج اینستاگرام: @SepahanTourismco

https://zaya.io/x29iv

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر