ورودی شهربازی رویاها به مناسبت عید سعید فطر به مدت ۵ روز رایگان شد
  • پنج شنبه 1 خرداد 1399
  • 279
  • 0
ورودی شهربازی رویاها به مناسبت عید سعید فطر به مدت ۵ روز رایگان شد
ورودی شهربازی رویاها به مناسبت عید سعید فطر به مدت ۵ روز رایگان شد

📌ورودی شهربازی رویاها به مناسبت عید سعید فطر به مدت ۵ روز رایگان شد

🔻مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان از رایگان شدن ورودی شهر بازی شهر رویاها به مناسبت عید سعید فطر به مدت پنج روز خبر داد.

🔻علی معینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: به مناسبت عید سعید فطر هزینه ورودی شهر بازی رویاها به مدت پنج روز از روز اول تا پنجم خردادماه رایگان شد.

🔻وی افزود: تمام مجموعه‌های این شرکت از جمله تله‌سی‌یژ ناژوان، تله‌کابین صفه و شهربازی شهر رویاها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تاریخ یکم خردادماه آغاز به کار کرده است.

🔻مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان ادامه داد: مجموعه گردشگری و تفریحی صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و مجموعه تفریحی شهر رویاها از زیر مجموعه‌های این شرکت به شمار می‌آید.

🔻وی با اشاره به ساعات کاری مجموعه‌های تحت پوشش شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان، خاطرنشان کرد: تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ساعت فعالیت شهر رویاها از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ شب، تله‌کابین صفه صبح‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۶ تا غروب، بولینگ و بیلیارد صفه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب و کارتینگ رویاها از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۴ شب است..

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر